Cübbeli Hoca'dan sert mesaj “Namuslu olun, kıskanın biraz“

Cübbeli Ahmet Hoca yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Hoca bu sefer cep telefonunu gündemine aldı. Cep telefonu kullanımı hakknda sert ifadeler kullanan Cübbeli Ahmet Hoca'nın hedefinde kadınlar vardı.

Cübbeli, "Bir cep telefonu var onda da bir internet bağlı dünyanın bütün günahlarını işlemek şu kadar bir şeyde. Tık tık tık istediğinle mesajlaş istediğinle müstehcen konuş istediğin kötü siteye gir. "dedi.

HİÇ KİMSE EVLİYA OLAMAZDI

Cübbeli Ahmet Hoca sözlerine şöyle devam etti: "Ulan şu cep telefonu olsa hiç kimse evliya olamazmış eski ümmette. Bütün günahların kutusu... Uğraşmayın şu işlerle yenilik yenilik, cehenneme girmenin yeni yolları, bırakın şu yenilileri be..."

ŞİMDİ DE WHATSAPP ÇIKTI

Şimdi de şu çıktı whatsapp, herkes birbirinin yediğini görüyor, içtiğini görüyor, ettiğini görüyor, etmediğini görüyor. Bu ne rezillik ya... Ulan böyle bir şey olur mu? Herkesin bir mahremi var. Sen ne anlamaz bir adamsın ya, şu kadınların ne işi var internete resim atmayla. Kadınlar kocalarına gösteriyor veya kadının telefonu çocuğunun eline geçiyor, siz ne meraklısınız yüzünüzü göstermeye...

NAMUSLU OLUN BİRAZ

Telefonu değiştiriyorsunuz götürüyorsunuz Doğubank gibi yerlere orda içindekilerin hepsini alıyorlar sen sildim desen bile alabiliyorlar. Hatıra fotoğrafıymış, ya kızını hanımını çekme, koyma şuraya... Siz niye anlamıyorsunuz kardeşim... Namuslu olun biraz ...Kıskanın biraz .Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2014, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327