Cumhurbaşkanı Erdoğan Çankaya Köşkü’nde Resmi Törenle Karşılandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından resmi törenle karşılandı.Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genel Kurul’da mazbatasını alması ve ant içmesinin...

Cumhurbaşkanı Erdoğan Çankaya Köşkü’nde Resmi Törenle Karşılandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından resmi törenle karşılandı.
Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genel Kurul’da mazbatasını alması ve ant içmesinin ardından Çankaya Köşkü’nde 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından resmi törenle karşılandı. Atlı birliklerin karşılamasıyla başlayan törende Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Gül’ün eşi Hayrünnisa Gül de bulundu. Erdoğan, tören kıtasını ’Merhaba asker’ diyerek selamladı. Tören sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Gül ve eşi Hayrünnisa Gül basın mensuplarına poz verdi. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Gül, Emine Erdoğan ile Hayrünnisa Gül başbaşa görüşecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327