Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Afyonkarahisar’da 21 Pare Top Atışı Yapıldı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) bugün yemin ederek mazbatasını alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın için Afyonkarahisar’da 21 pare top atışı yapıldı.Hıdırlık’ta gerçekleşen 21 pare top atışı sonrası bir açıklamada...

Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Afyonkarahisar’da 21 Pare Top Atışı Yapıldı
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) bugün yemin ederek mazbatasını alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın için Afyonkarahisar’da 21 pare top atışı yapıldı.
Hıdırlık’ta gerçekleşen 21 pare top atışı sonrası bir açıklamada bulunan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, tüm Afyonkarahisarlılara Cumhurbaşkanımıza verdikleri destekten ötürü bir kez daha teşekkür etti. Başkan Çoban açıklamasında şunları söyledi:
“Sayın Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı seçilmesinin heyecanını paylaşmak için ilimizde 21 pare top atışında bulunduk. Bilindiği üzere 10 Ağustos seçimlerinde Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz, yüzde 65’e yakın oy oranı ile Cumhurbaşkanımıza verdikleri desteği tüm Türkiye’ye gösterdiler. Kendilerine bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327