Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yabancı Konuklara Köşk’te Akşam Yemeği Verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devir teslim törenine katılan konuklar için düzenlenen resepsiyonun ardından, yabancı konuklar onuruna akşam yemeği verdi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı devir teslim törenine katılan...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yabancı Konuklara Köşk’te Akşam Yemeği Verdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devir teslim törenine katılan konuklar için düzenlenen resepsiyonun ardından, yabancı konuklar onuruna akşam yemeği verdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı devir teslim törenine katılan konuklar için resepsiyon verdi. Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve çocukları, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Vekili ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, Bakanlar Kurulu üyeleri, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, kuvvet komutanları, AK Parti ve HDP milletvekilleri, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, şehit aileleri, gaziler, medya kuruluşlarının temsilcileri, işçi, memur ve işveren sendikalarının temsilcileri katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resepsiyondan sonra tören için Türkiye’ye gelen yabancı konuklar onuruna akşam yemeği verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327