ÇÜNGÜŞ BELEDİYE BAŞKANI ARSLANCA’DAN AKAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Diyarbakır’ın Çüngüş İlçe Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı’na seçilen Muhammed Dara Akar’a tebrik ziyaretleri...

ÇÜNGÜŞ BELEDİYE BAŞKANI ARSLANCA’DAN AKAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Diyarbakır’ın Çüngüş İlçe Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanlığı’na seçilen Muhammed Dara Akar’a tebrik ziyaretleri sürüyor. AK Parti’li Çüngüş Belediye Başkanı Zübeyir Arslanca, beraberindeki belediye çalışanıyla birlikte Akar’a tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette bir konuşma yapan AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Akar, Arslanca’ya teşekkürlerini ileterek, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı. Diyarbakır halkına ortaya koyacakları eserlerle taçlandıracaklarını dile getiren Akar, bu ağır yükü hep beraber teşkilatlarca ile belediye başkanlarıyla beraber en iyi şekilde taşıyacaklarını söyledi. Akar, "İçinde bulunduğumuz süreç çok önemli. Bu bilinçle durmadan çalışacağız AK Parti tüm Türkiye’de birçok devrim yarattı. Çüngüş Belediye Başkanlığı’nın AK Parti çatısı altında Çüngüş halkına hizmet vermesi bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Bizde AK Parti Diyarbakır İl teşkilatı olarak her zaman belediye başkanımızın yapacağı çalışmalarda yanlarında olacağız" dedi.
Arslanca, kendilerini kabul eden Akara teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327