Dalaman’ın Yeni Girişimcilerine Belge

KOSGEB tarafından Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası girişimleri ile Dalaman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Hizmet ve Eğitim Binasında açılan girişimcilik kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerler belgelerini aldı.Kursta başarılı olan 30 kişiye...

Dalaman’ın Yeni Girişimcilerine Belge
KOSGEB tarafından Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası girişimleri ile Dalaman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Hizmet ve Eğitim Binasında açılan girişimcilik kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerler belgelerini aldı.
Kursta başarılı olan 30 kişiye Katılım Belgesi töreni düzenlendi. Törene Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz ve Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız katıldı. Törende konuşan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “Bu tür kursların ilçemizde düzenlenmesi bizleri çok mutlu etti. Bayanların kendi başlarına ayakta durabilmeleri adına önemli. Kursu başarı ile tamamlayıp belgelerini almaya hak kazananları tebrik ediyorum” dedi.
Kursa katılanlara Katılım Belgelerini Dalaman belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Muğla Birlik Başkanı Şükrü Ayyıldız ve Dalaman Esnaf Odası Başkanı Şevket Takar tarafından verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327