Damadına Başına Gelen Pişmiş Tavuğun Başına Gelmedi

Afyonkarahisar’da düğün konvoyunda patlayan minibüsün lastiğini değiştiren damadı görenler, ‘böyle şans olur mu?’ demeden edemediler.Sandıklı ilçesine bağlı Başağaç köyünde yaşayan Erkan Atalay ile Ayşe Arslan çifti hayatlarının...

Damadına Başına Gelen Pişmiş Tavuğun Başına Gelmedi
Afyonkarahisar’da düğün konvoyunda patlayan minibüsün lastiğini değiştiren damadı görenler, ‘böyle şans olur mu?’ demeden edemediler.
Sandıklı ilçesine bağlı Başağaç köyünde yaşayan Erkan Atalay ile Ayşe Arslan çifti hayatlarının en mutlu gününü yaşarken nikâha gittikleri sırada düğün konvoyundaki minibüsün lastiği patladı. Damat Erkan Atalay, tamirci çağırmak yerine minibüsün lastiğini kendisi değiştirmeye kalkınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. Uydukent’teki kız evine gelen konvoy, gelin Ayşe Arslan’ı aldıktan sonra Sandıklı yoluna koyuldu ancak konvoydaki minibüsün lastiği bilinmeyen bir nedenle patladı. Konvoyda lastiği tamir edecek kimse çıkmayınca damat Erkan Atalay, eline aldığı kriko ve bijon anahtarı ile işe koyuldu. Minibüsün lastiğini tek başına yarım saat içinde değiştiren Erkan Atalay, “Araç lastik tamirini daha önce birkaç kez yapmıştım. Konvoyda da kimse çıkmayınca iş başa düştü. Aklımda kaldığı kadarıyla krikoyu yerleştirdim ve bijon anahtarı ile lastiği yerinden çıkardım. Yarım saat içinde de lastiği değiştirerek nikaha yetişmeyi istiyorum” dedi.
Damat Atalay, ayrıca olayın kendisi için unutulmaz bir an olduğunu da söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327