Dedaş Mardin İl Müdürü Gazetecilerin Bayramını Kutladı

Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Mardin İl Müdürü Tekin Türk, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı’nı yayımladığı bir mesajla kutladı.Halkın doğru bilinçlendirilmesinde büyük emeği olan gazetecilerin zor şartlar altında görevlerini...

Dedaş Mardin İl Müdürü Gazetecilerin Bayramını Kutladı
Dicle Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (DEDAŞ) Mardin İl Müdürü Tekin Türk, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı’nı yayımladığı bir mesajla kutladı.
Halkın doğru bilinçlendirilmesinde büyük emeği olan gazetecilerin zor şartlar altında görevlerini yerine getirdiğini dile getiren Dicle EDAŞ Mardin İl Müdürü Tekin Türk, gazeteciliğin fedakarlık gerektiren bir meslek olduğunu söyledi. Gazeteciliğin demokrasi, fikir ve düşünce hürriyetinin en sarsılmaz temeli olduğunu belirten Türk, "Demokrasinin olmazsa olmazı olan, toplumsal değerlere saygılı, kişi hak ve özgürlüklerini gözeten, halkın doğru haber almasını sağlayan değerli basın mensuplarının ve kuruluşlarının bu önemli gününü yürekten kutlarım. Bu vesile ile Mardin’de görev yapan basın emekçisi gazetecilerin de 21 Ekim Gazeteciler Bayramı’nı kutlar, meslek hayatlarında başarılar dilerim" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327