DELİCAN’DAN ŞENGÜL’E ’ARAMIZA HOŞGELDİN’ MESAJI

İzmir Ak Parti İl Başkanı Bülent Delican, Ak Parti İzmir beşinci İl Kongresinde Ak Parti’ye geçen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül’e, “Aramıza hoşgeldin“ dedi.Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül’ün...

DELİCAN’DAN ŞENGÜL’E ’ARAMIZA HOŞGELDİN’ MESAJI
İzmir Ak Parti İl Başkanı Bülent Delican, Ak Parti İzmir beşinci İl Kongresinde Ak Parti’ye geçen Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül’e, “Aramıza hoşgeldin“ dedi.
Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar Şengül’ün Ak Parti’ye katılması üzerine bir basın açıklaması yayınlayan Ak Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, aralarına katıldığı için Şengül’e hoş geldin diyerek şu açıklamalarda bulundu; “Daha önce rahmetli babası Durmuş Özçınar partimizin ilkeleri ve çalışma prensipleri doğrultusunda uzun süre hizmet etmiştir. Herkesin de bildiği gibi ani bir kalp krizi nedeniyle kendisini kaybetmiştik. Değerli kızı Kiraz Belediye Başkanı Saliha Hanım bizim ilkelerimizle hiçbir ayrılık yaşamamıştır. Bu doğrultuda Kiraz’a daha iyi hizmet edebilmek için partimize katılmıştır. Bu katılımdan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah çok başarılı hizmetleri Kiraz halkına sunacaktır. Bize düşen tek şey Kiraz halkının yararı için partimizi tercih eden sayın başkana sahip çıkmak ve destek olmaktır. Yerel seçim sonrasında bulundukları ilçelerde göreve gelen, partimizin göz bebeği altı belediye başkanımızın arasına katılan Sayın Şengül’e bir kez daha ‘hoş geldiniz” diyorum. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327