Demet Akalın'a bir şok daha!

Okan Kurt ile 6 yıllık evliliğini tek celsede bitiren Demet Akalın, sosyal medya hesabı üzerinden geçtiğimiz gün evine gelen icra memurlarına tepki sgösterdi. İcra memurlarının kopardığı hortumlar nedeniyle evini su bastığını belirten şarkıcının, "O 'formalite boşandı' diyenlerin hepsini yüce Rabbbime havale ediyorum" mesajı dikkati çekti.

Demet Akalın'a bir şok daha!

Boşanma haberiyle gündemden düşmeyen Demet Akalın, dün İstanbul'da etkili olan sağanak yağmur sonrası evini su bastığını duyururken, haciz işlemi sırasında evine zarar verildiğini iddia etti. 

Instagram'da evinin fotoğrafını yayınlayan şarkıcı, "Şimdi size ne diyeyim ben! Gelen avukat gelen icra müdürü hakkınızda suç duyusuru yapacağım! Şu sökemediğiniz kopardığınız hortumlar... Bu yağmurda evi su bastı! Kurutma makinalarını da almışınız cocuğumun eşyaları perişan! Ben size o gün kendi ellerimle çay servisi yaptım, müdüre güvendim çekdim çıktım evden kızımla! Bu evi bu hale getirecek ben size ne yaptım? Soruyorum ne yaptım? Borçlu beyefendiye doğum yapan cocuğuna kızımın altınlarından götürmüştü koştura koştura babası! Ben size ricam etttim 'Hira'nın ilk okul günü girmeyin odasına' dedim. 'TV, klima ne varsa alacağız' dediniz! Sizin derdiniz ben değilim, borçlunuz da ben değilim! O 'formalite boşandı' diyenlerin hepsini yüce Rabbbime havale ediyorum! Nerede çocuk nerede Aile Mahkemesi? Nerede benim hakkım?" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 11:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327