Demre’de Sel Sonrası Onarım Çalişmalari Son Hızla Devam Ediyor

Antalya’nın Demre ilçesinde meydana gelen sel ve fırtına sonrası hasar gören yerlerin onarımları son sürat devam ediyor.Özellikle Köşkerler, Yavu ve Çevreli Mahallelerinde etkili olan sağanak ve fırtına, ilçede bazı bölgelerde hasara...

Demre’de Sel Sonrası Onarım Çalişmalari Son Hızla Devam Ediyor
Antalya’nın Demre ilçesinde meydana gelen sel ve fırtına sonrası hasar gören yerlerin onarımları son sürat devam ediyor.
Özellikle Köşkerler, Yavu ve Çevreli Mahallelerinde etkili olan sağanak ve fırtına, ilçede bazı bölgelerde hasara neden oldu. Dün Köşkerler Mahallesi Dere mevkiinde meydana gelen selde su boruları patladı. Patlamanın ardından Beymelek ve Köşkerler Mahallesi’ne dün geceden itibaren su verilemedi. Günün ilk ışıkları ile birlikte Antalya Büyükşehir Demre Hizmet Birimi’ne bağlı ASAT ekipleri, patlayan boruları onararak Köşkerler Mahallesi’ne suyun akışını sağladı.
Konuyla ilgili açıklama yapan, Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre Hizmet Birimi Koordinatörü Veli Sertbaş, hasar gören bölgeleri kontrol altına aldıklarını ve tüm imkanları seferber ettiklerini söylerken, birime bağlı ASAT yetkilileri ise Beymelek Mahallesi’nin de bu akşamdan itibaren suyun verileceğini açıkladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327