Deniz Baykal Genel Başkanın Koltuğuna Oturdu

TBMM Genel Kurulu’nda bütçe çalışmalarına katılan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Grubu’nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun oturduğu koltuğa oturarak milletvekilleri ile sohbet etti.10 Mayıs 2010 tarihinde CHP Genel Başkanlığın’dan...

Deniz Baykal Genel Başkanın Koltuğuna Oturdu
TBMM Genel Kurulu’nda bütçe çalışmalarına katılan CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Grubu’nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun oturduğu koltuğa oturarak milletvekilleri ile sohbet etti.
10 Mayıs 2010 tarihinde CHP Genel Başkanlığın’dan olaylı bir şekilde istifa eden Deniz Baykal, istifa ettiği tarihten bu yana geçen bin 667 gün sonra TBMM Genel Kurulu Salonu CHP Grubu sıralarındaki genel başkanlık koltuğuna oturdu. CHP Grubu sıralarında partili milletvekilleri ile bir süre ayakta sohbet eden Baykal, daha sonra CHP Grup Başkanvekili Levent Gök’ün eli ile işaret ettiği yere oturdu. Deniz Baykal’ın oturduğu koltuğun Kemal Kılıçdaroğlu’nun Genel Kurul çalışmalarına katıldığında oturduğu koltuk olması dikkat çekti. Yaklaşık 10 dakika Genel Kurul salonunda kalan Baykal, Genel Kurul’da bulunan diğer milletvekilleri ile selamlaşıp çıkarken gazetecilere el salladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327