Denizbank’tan Gömeç Esnaf Odası Üyelerine İşletme Kartı

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Denizbank Şubesi tarafından Esnaf Odası üyelerine işletme kart tanıtıldı.Gömeç Esnaf Odası Başkanı Osman Duran ile Denizbank Ayvalık Şube Müdür Işıl Sümer tarafından atılan imzalarla hayata geçen...

Denizbank’tan Gömeç Esnaf Odası Üyelerine İşletme Kartı
Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Denizbank Şubesi tarafından Esnaf Odası üyelerine işletme kart tanıtıldı.
Gömeç Esnaf Odası Başkanı Osman Duran ile Denizbank Ayvalık Şube Müdür Işıl Sümer tarafından atılan imzalarla hayata geçen avantajlı işletme kartlarıyla oda üyelerinin faturalarını ödeyebileceği, ihtiyaçları olduğunda nakit çekebileceği, internetten ve ATM’den prosedür, evrak işleriyle uğraşmadan 7/24 taksitli kredi kullanabilecekleri bildirildi.
Denizbank Ayvalık Şube Müdürü Işıl Sümer "Denizbank olarak amacımız, bir yandan KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına cevap verirken, bir yandan da günlük hayatlarında çeşitli avantajlar sağlayacak, hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler sunmak. Bu bakış açısı ile de KOBİ’lere hem finansman hem de hizmetlerimiz açısından daha fazla destek olabilmek amacıyla ürünlerimizi sürekli geliştiriyoruz. KOBİ’lerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek, ihtiyaçlarına yönelik yeni ürün ve hizmet paketleri oluşturuyoruz. İşletme Kart ile KOBİ’lerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Gömeç Esnaf Odası üyelerini işletme kartın avantajlı dünyasına bekliyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327