Denizli’de Köprülü Kavşaklar Renklendi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin park ve bahçelerini yaşayan mekanlara dönüştürüyor.Denizli’deki yaşam kalitesini artırmak için birbirinden farklı kentsel ve çevresel tasarımlara imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent estetiğine...

Denizli’de Köprülü Kavşaklar Renklendi
Denizli Büyükşehir Belediyesi, kentin park ve bahçelerini yaşayan mekanlara dönüştürüyor.
Denizli’deki yaşam kalitesini artırmak için birbirinden farklı kentsel ve çevresel tasarımlara imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent estetiğine katkı koymaya devam ediyor. Denizli’de gerçekleştirdiği uygulamalar ile peyzaj ve yeşil alan anlamında büyük bir değişime imza atan Denizli Büyükşehir Belediyesi, şehrin park ve bahçelerini yaşayan mekanlara dönüştürüyor.
Bu kapsamda, köprülü kavşaklarda gerçekleştirdiği duvar bahçe uygulamaları ile hem araç gürültüsünü azaltan hem de beton duvarlara görsel güzellik katan Denizli Büyükşehir Belediyesi, alt geçit duvarlarını çiçeklerle donatıyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin İstasyon, Sümer, Bakırlı, Deliktaş, Fatih ve Sevindik Köprülü Kavşakları’nda gerçekleştirilen uygulama araç yoğunluğu sebebiyle ortaya çıkan ses kirliliğinin azaltırken, görsel güzelliğiyle de vatandaşlar tarafından beğeniyle karşılanıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327