Derbent Heyetinden Anadolu Birlik Holding’e Ziyaret

Konya’nın Derbent ilçesinden bir heyet, Anadolu Birlik Holding’e (ABH) ziyarette bulundu.Derbent Kaymakamı Arif Oltulu, Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, AK Parti Derbent İlçe Başkanı Emin Uçar, Başkan Yardımcısı İbrahim Alişar’dan...

Derbent Heyetinden Anadolu Birlik Holding’e Ziyaret
Konya’nın Derbent ilçesinden bir heyet, Anadolu Birlik Holding’e (ABH) ziyarette bulundu.
Derbent Kaymakamı Arif Oltulu, Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, AK Parti Derbent İlçe Başkanı Emin Uçar, Başkan Yardımcısı İbrahim Alişar’dan oluşan heyet, Anadolu Birlik Holding CEO’su Mehmet Koca’yı ziyaret etti.
Ziyarette, Konya Şeker ve Anadolu Birlik Holding tarafından yapılan yatırımlardan gurur duyduklarını belirten Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, “Konya Şeker ve Torku, ülkemizin ve Konya’mızın gururu. Bu hizmetleri kazandıran Pankobirlik Genel Başkanımız Recep Konuk Bey başta olmak üzere tüm ekibine ve şirketin CEO’su Mehmet Koca Bey’e teşekkür ediyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Acar, Derbent ilçesi sınırları içerisinde yer alan Aladağ Kış Sporları Merkezi Projesi’nden de bahsederken, Pankobirlik Genel Başkanı Konuk ve ekibini Aladağ’da kayak yapmaya davet etti.
Anadolu Birlik Holding CEO’su Mehmet Koca da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kaymakam Arif Oltulu, Belediye Başkanı Hamdi Acar ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327