Derbide çıkan karar sonrası flaş açıklama: Beşiktaş katledildi

Ahmet Çakar, TFF'nin Fenerbahçe-Beşiktaş derbisiyle ilgili verdiği kararı değerlendirdi. Ahmet Çakar, verilen kararla Beşiktaş'ın katledildiğini söylerken, Şenol Güneş'in futbol sahtekarı olarak lanse edildiğini belirtti.

Derbide çıkan karar sonrası flaş açıklama: Beşiktaş katledildi

Türkiye Futbol Federasyonu'nun, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisiyle ilgili verdiği kararın ardından Ahmet Çakar'ın açıklamaları gündem oldu.

Spor yazarı ve yorumcusu Ahmet Çakar, karşılaşmanın kaldığı yerden devem edileceği yönünde çıkan kararı dikkat çeken sözlerle değerlendirdi.

Ahmet Çakar, karar sonrası yaptığı açıklamada ''Kesinlikle yanlış bir karar. Bundan sonra Türk futbolunda hiçbir maçı tatil edemezsiniz. 25 Nisan 2018 Türk futbol tarihine Beşiktaş'ın katlediliş günü olarak geçecektir. Bir yara üzerinden yürüttüler. Bu karar yanlış bir karardır. TFF bu kararıyla Beşiktaş'ı ve Şenol Güneş'i tiyatro oynayan futbol sahtekarları olarak lanse etmiştir'' ifadelerini kullandı.

Ahmet Çakar, Beşiktaş'ın maça çıkmama ihtimalinin hatırlatılması üzerine ''Çıkarsan da olur, çıkmazsan daha da büyük ceza alırsın'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327