Dev fuhuş operasyonu!

Antalya’da gerçekleştirilen fuhuş operasyonunda, aralarında yabancı uyrukluların da bulunduğu 27’si kadın 29 kişi gözaltına alındı.

Dev fuhuş operasyonu!

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, Muratpaşa ilçesi Lara ve Güzeloba bölgelerindeki iki gece kulübünü izlemeye aldı. Polis mekana tek giren erkeklerin yabancı uyruklu kadınlarla çıkması üzerine soruşturmasını derinleştirdi. Bir aylık teknik ve fiziki takibin ardından kulüplere yapılan baskınlarda aralarında yabancı uyruklu kadınların da bulunduğu 27’si kadın 29 kişi gözaltına alındı. 7 Kırgızistan, 2 Gürcistan, 2 Moldova, 2 Rusya uyruklu ve 14 Türk kadının kendi istekleri ile eğlence mekanına fuhuş yapmak için geldikleri belirlendi. Kadınlara kapılarını açan O.D. (36) ve D.B. (43) isimli işletme sahipleri de emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi.

Yabancı uyruklu kadınlar Asayiş Şube’deki ifadelerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü Misafirhanesi’ne gönderildi. Kadın şüphelilerin gazetecilerin fotoğraflarını çekmemesi için yüzlerini kapattıkları görüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2014, 15:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327