Devlet Tiyatrosu Kepez’de

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ilçede daha çok kültür ve sanat etkinliği yapılmasına yönelik çabaları karşılığını almaya başladı.Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz aylarda Antalya Devlet Tiyatrosu (ADT)...

Devlet Tiyatrosu Kepez’de
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ilçede daha çok kültür ve sanat etkinliği yapılmasına yönelik çabaları karşılığını almaya başladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz aylarda Antalya Devlet Tiyatrosu (ADT) Müdürü Selim Gürata’yı ziyaret etmiş ve Gürata’ya, ADT’nin Kepez’de oyun sahnelemesi isteğini iletmişti. ADT, Başkan Tütüncü’nün talebini Ocak ayında yerine getirdi.
ADT, Justine Del Corte’nin yazdığı, çevirisini ve yönetmenliğini Barış Eren’in yaptığı “Fare” adlı oyunu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde sahneledi. Başkan Hakan Tütüncü de meclis üyeleriyle birlikte oyunu izledi.
ADT Müdürü Selim Gürata’ya, Kepezlileri Devlet Tiyatrosu ile buluşturduğu için teşekkür eden Başkan Tütüncü,Kepezlileri daha çok kültür ve sanatla buluşturmak için çalıştıklarını söyleyerek, “Antalya Devlet Tiyatrosu, her ay bir oyununu EBKM’ de sahneleyecek. Kepezli hemşehrilerimiz oyunu ücretsiz izleyebilecekler” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327