- Devrek’te 23 Yıllık Gelenek Devam Ediyor

Zonguldak’ın Devrek İlçesinde faaliyet gösteren Fotoğraf Stüdyosu, geleneksel haline getirdiği bedava fotoğraf çekim geleneğini 2015 yılının ilk gününde de devam ettirdi.Devrek’te 23 yıldan beri vatandaşlara hizmet veren Fotoğraf Stüdyosu,...

- Devrek’te 23 Yıllık Gelenek Devam Ediyor
Zonguldak’ın Devrek İlçesinde faaliyet gösteren Fotoğraf Stüdyosu, geleneksel haline getirdiği bedava fotoğraf çekim geleneğini 2015 yılının ilk gününde de devam ettirdi.
Devrek’te 23 yıldan beri vatandaşlara hizmet veren Fotoğraf Stüdyosu, kurulduğundan bu güne kadar geleneksel hale getirdiği 0-10 yaş grubundaki çocukların bedava fotoğraflarını çekmeyi bu yılda devam ettirdi. Firma Sahibi Çağrı İlhan,”Kurulduğumuzdan bu yana geleneksel hale getirdiğimiz 0 -10 yaş grubundaki çocukların bedava fotoğraflarını 2015 yılının ilk gününde de devam ettirdik. İlçede ve köylerde yaşayan çocuklarımızın fotoğraflarını hiçbir ücret talep etmeden çekiyoruz” dedi. Çocuklarının bedava fotoğraflarını çektirmek için firma önünde sabahın erken saatlerinde uzun kuyruklar oluşturarak sıraya giren vatandaşlar,”23 yıldan bu yana her yılın ilk gününde bizlerden hiçbir ücret talep etmeden çocuklarımızın fotoğraflarını çeken firma sahibine teşekkür ediyoruz”dediler.
Noel Baba kılığındaki cansız mankenle fotoğraf çektiren çocuklara ayrıca günün anısına balon ve çeşitli hediyeler verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327