Didim Esnaf Odası İle Mem Ortak Eğitimlere Başlayacak

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığı Didim Mesleki Eğitim Merkezi işbirliğiyle “Açık alan satıcıları eğitimi” “inşaat teknololoji alanında iş güvenliği eğitimi” ile “Elektrik ?Elektronik Teknolojisi alanında çalışanlara...

Didim Esnaf Odası İle Mem  Ortak Eğitimlere Başlayacak
Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığı Didim Mesleki Eğitim Merkezi işbirliğiyle “Açık alan satıcıları eğitimi” “inşaat teknololoji alanında iş güvenliği eğitimi” ile “Elektrik ?Elektronik Teknolojisi alanında çalışanlara yönelik iş güvenliği eğitimleri düzenleyecek.
Konuyla ilgili Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan yapılan yazılı açıklamada “Çarşamba günleri Yiyecek İçecek alanında 32 saatlik Açık Alan Satıcıları Eğitimi kursunu Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle Odamıza kayıtlı tüm işyerleri personelleri ve özellikle resmi yada özel kurumlarda kantin işletmeyi düşünenlere yönelik planlanmaktadır. Başvurular şahsen Didim Mesleki Eğitim Merkezine yapılacaktır. Perşembe günleri ise İnşaat Teknolojisi alanında Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde teknik personel çalıştıran Odamıza üye tüm işyerlerinin 6331 sayılı İş Güveliği kanununca personellerinin 40 saatlik eğitimi almaları zorunludur. Üyelerimizin herhangi bir cezai müeyyide ile karşı karşıya kalmaları için en kısa sürede konuyla ilgili bilgi ve kayıt işlemlerine kurum olarak yada şahsen Didim Mesleki Eğitim Merkezine başvurmaları gerekmektedir. Cuma günleri ise Elektrik Elektronik Teknolojisi alanında Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde teknik personel çalıştıran Odamıza üye tüm işyerlerinin 6331 sayılı İş Güveliği kanununca personellerinin 40 saatlik eğitimi almaları zorunludur. Üyelerimizin herhangi bir cezai müeyyide ile karşı karşıya kalmaları için en kısa sürede konuyla ilgili bilgi ve kayıt işlemlerine kurum olarak ya da şahsen Didim Mesleki Eğitim Merkezine başvurmaları gerekmektedir” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327