Didim’de Eylül Ayında Deniz Keyfi

Aydın’ın Didim ilçesinde deniz sezonu Eylül ayında da sürüyor. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesini fırsat bilen yerli ve yabancı turistler denizin keyfini çıkardı.Yurdumuzun bazı bölgelerinde şiddetli yağışlar...

Didim’de Eylül Ayında Deniz Keyfi
Aydın’ın Didim ilçesinde deniz sezonu Eylül ayında da sürüyor. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesini fırsat bilen yerli ve yabancı turistler denizin keyfini çıkardı.
Yurdumuzun bazı bölgelerinde şiddetli yağışlar etkisini sürdürürken Ege’nin incisi Didim’de ise tatilciler Eylül ayında deniz keyfi yaşıyor. Eylül ayında hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle güzel havayı fırsat bilen Didimliler ile tatilciler Altınkum’da deniz keyfi yaptı. İlçede yaşayan yabancı vatandaşlar, turistler ve Didimliler Güneşli havanın tadını çıkardı. Hava sıcaklıklarının 30 dereceye kadar çıktığı ilçede sıcak havanın tadını çıkarmak isteyenlerin açık olan kafelerde güneş keyfi yaptı.
Altınkum plajında yaz sezonuna gören az da olsa bir düşüşün yaşandığı da gözlerden kaçmazken Didim’de tatil için gelen yerli turistler ise güzel havadan memnun olduklarını ifade ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327