Didimli Yardımsevenlerden Kermes

Türkiye Yardımsevenler Derneği Didim Şubesi sağlık, sosyal yardımlaşma ve eğitim de kullanılmak üzere bir kermes açtı.Türkiye Yardımsevenler Derneği Didim Şubesi geliri sağlık, sosyal yardımlaşma ve eğitim de kullanılmak üzere yaklaşık...

Didimli Yardımsevenlerden Kermes
Türkiye Yardımsevenler Derneği Didim Şubesi sağlık, sosyal yardımlaşma ve eğitim de kullanılmak üzere bir kermes açtı.
Türkiye Yardımsevenler Derneği Didim Şubesi geliri sağlık, sosyal yardımlaşma ve eğitim de kullanılmak üzere yaklaşık 15 gün sürecek bir kermes açtı. Yeni Mahalle İnönü Bulvarı Dülger Apt altında yapılan kermesin açılışına Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, CHP’li Meclis üyeleri TYSD Didim Şube Başkanı Deniz Baylan ve şube üyeleri katıldı.
Kermes öncesinde ADÜ Didim MYO öğrencilerinin gönüllü katkılarıyla kermeste satılacak olan sıfır ve az kullanılmış giysiler ve ayakkabılar kermesin yapılacağı binaya taşındı; görücüye çıkartıldı.
Kermesin açılışını yapan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay Yardımsevenler Derneği Didim Şubesinin Didim’de aktif çalışan, her türlü soruna ve konuya değine bir yapısıyla örnek bir dernek olduğunu söyledi. Yapılan bu tip çalışmaların sosyal duyarlılık anlamında önemli olduğunu da ifade eden Başkan Atabay yapılan bu tür çalışmaları takdirle karşıladıklarını söyledi.
TYSD Didim Şube Başkanı Deniz Baylan ise 15 gün sürecek kermeste elde edilen gelirin öğrencilere burs ile sağlık, sosyal yardımlaşma ve eğitim de kullanılacağını ifade ederek, Didimlilerin kermese olan ilgilerinin memnuniyet verici olduğunu söyledi. Baylan çok cüzi miktarlarda satılan kermes ürünlerin her kesime hitap ettiğini belirterek kendilerine yer konusunda destek olan Gamze ve Kadri Dülger’e de ayrıca teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327