Dilkur Akademi’den 9. Dönem Sertifika Töreni

Aksaray’da DİLKUR Akademi Yabancı Dil ve Kariyer Kursları tarafından 9. Dönem Sertifika Programı gerçekleştirildi.Yaz okulunda İngilizce eğitimi alarak başarılı olan kursiyerlere katılım belgeleri verildi. Programa Aksaray Ticaret Sanayi...

Dilkur Akademi’den 9. Dönem Sertifika Töreni
Aksaray’da DİLKUR Akademi Yabancı Dil ve Kariyer Kursları tarafından 9. Dönem Sertifika Programı gerçekleştirildi.
Yaz okulunda İngilizce eğitimi alarak başarılı olan kursiyerlere katılım belgeleri verildi. Programa Aksaray Ticaret Sanayi Odası Başkanı (ATSO) Ahmet Koçaş, ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin, Aksaray Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Refik Tezcan, Aksaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Himmet Karadal, Eğitim Fakültesi Türkçe Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ömer Solak, Güzelyurt Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Fatma Küçük, Yabancı Diller Yüksekokulu’ndan Okt. Turgut Emre Akyazı, TM Derslik Eğitim Koardinatörü Selma Deniz, öğrenci velileri ve aileleri katıldı.
Törende başarılı olan öğrencilere sertifikaları ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin, Aksaray Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Refik Tezcan ve Prof. Dr. Himmet Karadal tarafından verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327