Dilovası Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Dilovası Belediyesi Aralık Ayı meclis toplantısı, 8 gündem maddesi ile gerçekleşti.Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar meclis toplantısında yaptığı konuşmada, “Ekibimiz ile beraber her geçen gün Dilovası’na ve halkımıza daha iyi...

Dilovası Belediyesi Aralık Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti
Dilovası Belediyesi Aralık Ayı meclis toplantısı, 8 gündem maddesi ile gerçekleşti.
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar meclis toplantısında yaptığı konuşmada, “Ekibimiz ile beraber her geçen gün Dilovası’na ve halkımıza daha iyi hizmetler yapmak için çabaladık iyi şeyler başardık. Az imkanlarımız ile daha iyi bir hizmet için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Üst yapı ve alt yapıda, parklar da çalışmalarımız hızla devam ediyor. Doğalgazı bütün mahallelerimize yaygınlaştırmak için elimizde ki bütün imkan ve kaynaklar ile çalışıyoruz. Eğitim öğretime çok büyük önem ve öncelik veriyoruz. Okullarımızın da bakım onarım çalışmaları ve araç gereç eksikliklerini tamamlamak için destek oluyoruz. Gelecek nesillerimizin alacakları nitelikli ve kaliteli eğitimin meyvesini her yılın sonunda alacağız. En büyük engelin sevgisizlik olduğunu belirten ve engelli vatandaşların önemine değinen Başkan Toltar, Yerel Belediye olarak bizimde olmazsa olmazımız engelli kardeşlerimizi daha iyi şartlarla buluşturmaktır. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum” dedi.
Belediye Başkanı Ali Toltar başkanlığında gerçekleştirilen ve 8 gündem maddesi görüşüldüğü gündem maddeleri oy birliği ile kabul edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327