Dişi Efelerden Sürpriz Doğum Günü

TFF Kadınlar 3. Ligi 2. Grupta mücade eden 7 Eylül Gençlikspor Antrenörü Cihan Akıcı’nın doğum günü nedeniyle, antremanda sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.Sezonun ikinci yarısına hafta sonu Elitspor ile sahalarında oynayacakları...

Dişi Efelerden Sürpriz Doğum Günü
TFF Kadınlar 3. Ligi 2. Grupta mücade eden 7 Eylül Gençlikspor Antrenörü Cihan Akıcı’nın doğum günü nedeniyle, antremanda sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.
Sezonun ikinci yarısına hafta sonu Elitspor ile sahalarında oynayacakları karşılaşma ile başlayacak olan dişi efeler hazırlıklarını sürdürüyor. Adnan Menderes Stadyumu yan sahalarında idmana çıkan sporcular, idmanda antrenörleri Cihan Akıcı’ya sürpriz doğum günü partisi düzenledi. Akıcı pastasını futbolcuları ile birlikte kesti.
Doğum günü pastasını Kulüp Başkanı Mustafa Yılmaz’ın elinden yiyen Akıcı, "Sürprizi hazırlayan başkanıma, değerli yöneticimize ve sporcu kızlarımıza teşekkür ediyorum. Sezonun ilk yarısını grubumuzda lider bitirdik. İkinci yarıda da bu başarımızı sürdürerek şampiyon olmak istiyoruz. İnşallah bana en büyük doğum günü hediyesi kızlarımızın şampiyon olması olacak" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327