Diyanet-sen’den Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Aksaray Diyanet-Sen Şube Başkanı Nedim Köse ve yönetim kurulu üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.Ziyarette sendikal faaliyetlerden bahseden Sendika Şube Başkanı Nedim Köse, Aksaray’da Diyanet-Sen’in...

Diyanet-sen’den Başkan Yazgı’ya Ziyaret
Aksaray Diyanet-Sen Şube Başkanı Nedim Köse ve yönetim kurulu üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.
Ziyarette sendikal faaliyetlerden bahseden Sendika Şube Başkanı Nedim Köse, Aksaray’da Diyanet-Sen’in etkin bir rol aldığını ve üye sayısının her geçen gün artmaya devam ettiğini söyledi.
Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise, sendika ve sivil toplum örgütlerinin önemine dikkat çekti ve belediye olarak her sivil toplum örgütüne eşit mesafede olduklarını söyledi. Ayrıca belediye olarak toplum yararına hizmet sunduklarını belirten Başkan Yazgı, sendikaların da benzer çalışmalara, hizmetlere öncülük ettiğini vurguladı. Başkan Yazgı, son olarak, toplumun sosyal sorunlarını ilgilendiren sendikal faaliyetlere destek verebileceklerini açıkladı.
Sendika yönetimi olarak ziyaretlerini kabul ettiği için Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür eden Sendika Başkanı Nedim Köse, belediyeden her zaman destek beklediklerini dile getirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327