Diyanet Sen’den Yaşar’a Ziyaret

Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Dil, din, ırk ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet...

Diyanet Sen’den Yaşar’a Ziyaret
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Dil, din, ırk ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet götürdüğü için Yaşar’ı takdir eden heyet, belediyenin cami temizliklerine gösterdikleri yoğun hassasiyet için de teşekkür etti.
Yenimahalle’de her soruna anında çözüm getiren Yenimahalle Belediyesi vatandaşın olduğu kadar sivil toplum kuruluşlarının da yüzünü güldürüyor.
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet Sen) Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırlayan Yaşar, misafirlerine yeni projelerini tanıttı. Yenimahalle bölgesinde ikamet eden yönetim kurulu üyeleri, temiz bir çevrede yaşadıklarını belirterek Yaşar’ı hizmetlerinden dolayı tebrik etti. Yaşar’ın dil, din ayrımı yapmadan herkese eşit hizmet götürdüğünü belirten heyet, “Hizmetlerinizden çok memnunuz. Yenimahalle tertemiz, yollarımız asfaltlı. Camilerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı da sizlere teşekkür ederiz. Sürekli temizlenen camiler bizleri olduğu kadar mahalle halkını da çok memnun ediyor. Çalışana hakkı her zaman verilmeli. Siz de Yenimahalle’yi baştan yarattınız” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327