Doğalgaz Çalişmalari Devam Ediyor

Bartın’da devam eden doğalgaz yer altı çalışmaları nedeniyle bazı caddelerin aşamalı olarak trafiğe kapatılacağı bildirildi.Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Hendekyanı ve Topçukonağı caddelerinin...

Doğalgaz Çalişmalari Devam Ediyor
Bartın’da devam eden doğalgaz yer altı çalışmaları nedeniyle bazı caddelerin aşamalı olarak trafiğe kapatılacağı bildirildi.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Hendekyanı ve Topçukonağı caddelerinin 13 Kasım 2014 tarihinden itibaren bir kısmı aşamalı olarak araç trafiğine kapatılacaktır. Hendekyanı Caddesi kapatıldığı zamanlarda araç trafiği Topçukonağı Caddesi üzerinden geliş-gidiş iki yönlü olarak verilecektir. Şadırvan Caddesi istikametinden gelen trafik akımı Ahçıoğlu Sokak üzerinden Topçukonağı Caddesi istikametine yönlendirilecektir. Topçukonağı Caddesi kapatıldığı zamanlarda ise Safranbolu Kavşağı istikametinden gelen araç trafiği Zırtıl Ahmet Sokak ve diğer sokaklardan Kanlıırmak Caddesi istikametine yönlendirilecektir. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir” denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327