Doğum Günü Hediyeleri, 200 Çocuğa Eğitim Bursu Oldu

Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Mehmet Topal ve sosyal sorumluluk projeleri ile büyük takdir toplayan eşi Selda Topal’ın oğulları Mehmethan Topal da anne-babasının yolundan gidiyor.3. yaşına giren Mehmethan Topal, arkadaşları ve aile dostlarına...

Doğum Günü Hediyeleri, 200 Çocuğa Eğitim Bursu Oldu
Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Mehmet Topal ve sosyal sorumluluk projeleri ile büyük takdir toplayan eşi Selda Topal’ın oğulları Mehmethan Topal da anne-babasının yolundan gidiyor.
3. yaşına giren Mehmethan Topal, arkadaşları ve aile dostlarına gönderdiği davetiye ile yeni yaşı için büyük bir kutlama yapmayacağını ancak yine de doğum günü hediyesi almak isteyen olursa, TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı)’in okuma istekli çocuklar için oluşturduğu burs havuzuna katkıda bulunabileceklerini iletti.
Mehmethan Topal’ın bu anlamlı isteğini kırmayan aile dostları da TOÇEV’in okuma istekli ilköğretim öğrencileri için oluşturulan burs havuzuna katkıda bulundu. Küçük Mehmethan için oluşturulan burs havuzundan tam 200 çocuğun 1 aylık eğitim masrafı karşılandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327