Doğuş Azerbaycan'ın Müge Anlı'sı ile evlendi- XOsqedem Hidayetqizi kimdir

Doğuş'da evli ünlüler kervanına katıldı. Azerbaycan'da nikah masasına oturan Doğuş herkesi şaşırttı. Azerbay'ın ünlü güzeli XOsqedem Hidayetqizi ile evlenen Doğuş'un karısı merak konusu oldu.

Doğuş Azerbaycan'ın Müge Anlı'sı ile evlendi- XOsqedem Hidayetqizi kimdir
Azebaycan'ın Müge Anlı'sı olarak bilinen ünlü Azeri sunucu XOsqedem Hidayetqizi ünlü şarkıcı Doğuş ile dünya evine girdi. Sürpriz nikahtan fotoğraflar paylaşan Doğuş sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.Azerbaycan'da geniş bir hayran kitlesine sahip olan XOsqedem Hidayetqizi adlı sunucu Doğuş ile dünya evine girdi. Hayranlarına büyük şok yaşatan Doğuş sürpriz nikahtan fotoğraflar paylaştı. İkilinin, Doğuş'un Azerbaycan'da verdiği konserde tanıştıkları öne sürürdü.

XOsqedem Hidayetqizi kimdir?
Yetiştirme yurdunda büyüyen ve yaşamının büyük bir kısmı sokakta geçen şarkıcı Doğuş, Azerbaycan’ın ‘Müge Anlı’sı diye tanınan sunucu XOsqedem Hidayetqizi ile evlendi.

Evlendiğini Twitter'dan ilan eden Doğuş, paylaştığı fotoğrafa, "Sil baştan başlamak gerek bazen..." notunu düştü. Doğuş'un Azerbaycan'da verdiği bir konserde eşiyle tanıştığı iddia ediliyor.Azerbaycan'ın Müge ANLI'sı ile evlendi

Azerbaycan’ın Bakü kentinde yaşayan Mahmadzada Kamran, 1 hafta önce ortadan kayboldu. Ailesi, Azerbaycan’ın ‘Müge Anlı’sı diye tanınan Xoşgedem Hidayetgizi’nin programına katılarak yardım istedi.

23 yaşındaki Mahmadzada telefonla programı aradı ve kumar borcu nedeniyle Diyarbakır’da kaçırıldığını, 50 bin TL fidye karşılığında serbest bırakılacağını söyledi. Bunun üzerine Azerbaycan Başkonsolosluğu devreye girip Türk polisinden yardım istedi. Polis ekipleri, Mahmadzada’nın, Rus bir kadınla görüldüğünü tespit etti. Kadının kimliğine ulaşan polis, onun Laleli’de bir otelde kaldığı bilgisine ulaştı.

Azeri televizyoncu Hidayetgizi, bu gelişmeler üzerine İstanbul’a geldi. Polisin yaptığı operasyonu görüntüleyen ve fidyecilerle karşılaşmayı uman genç televizyoncu, kaçırıldığını söyleyen Mahmadzada’yı Rus kadınla alem yaparken bulunca şaşkına döndü.

Mahmadzada “Paraları kumarda kaybedince aileme fidye yalanını uydurdum” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2014, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
hatice
hatice - 6 yıl Önce

Birbirlerine cok yaksiyolar

hatice
hatice - 6 yıl Önce

Birbirlerine cok yaksiyolar

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327