Dolgu Alanı Otoparka Dönüşüyor

Bursa’nın sayfiye yerlerinden Mudanya ilçesinde hafta sonları yaşanan trafik sıkışıklığının önüne geçebilmek için otopark çalışmaları devam ediyor.Demirhane mevkiinde bulunan dolgu alanı, 2 binden fazla araç alacak şekilde yeniden...

Dolgu Alanı Otoparka Dönüşüyor
Bursa’nın sayfiye yerlerinden Mudanya ilçesinde hafta sonları yaşanan trafik sıkışıklığının önüne geçebilmek için otopark çalışmaları devam ediyor.
Demirhane mevkiinde bulunan dolgu alanı, 2 binden fazla araç alacak şekilde yeniden düzenleniyor. Önümüzdeki günlerde oturma grupları yerleştirilip, ışıklandırma yapılarak Mudanyalıların emniyetli bir otoparka kavuşturulacağı bildirildi.
Fen İşleri Müdürlüğü tarafından çalışmaların devam ettiğini belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ilçeye büyük bir otopark kazandırmanın gayreti içinde olduklarını belirtti. Bursa’dan Mudanya’ya günü birlik ve hafta sonları gelecek olan araçların otoparka park etmelerini istediklerini ifade eden Türkyılmaz, bu konudaki çalışmaların devam ettiğini belirtti. Türkyılmaz, ilçenin en büyük meselesi olan otopark meselesini mutlaka çözeceklerini sözlerine ekledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327