Dünya Klasikleri Sakarya’da Beyazperde De

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen özel sinema gösterimlerinde, Fransız ünlü yapımı ‘Camille Claudel’ ve ‘Bir Şarkının Peşinde’ filmleri kültür sanat dostları ile buluştu.Sakarya Büyükşehir...

Dünya Klasikleri Sakarya’da Beyazperde De
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen özel sinema gösterimlerinde, Fransız ünlü yapımı ‘Camille Claudel’ ve ‘Bir Şarkının Peşinde’ filmleri kültür sanat dostları ile buluştu.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Aralık Kültür Sanat Etkinlikleri, Dünya sinemasından seçme film gösterimleri ile devam etti. OSM’de gerçekleştirilen etkinlikte, dünya sinemanın dikkat çeken 2 yapımı kültür sanat dostları ile buluştu. Fransız ünlü yapımı ‘Camille Claudel’ ve ‘Bir Şarkının Peşinde’ filmlerini aileleri ve sevdikleri ile izleme ayrıcalığını yaşayan sanatseverler, keyifli bir geceyi geride bıraktı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, ücretsiz olarak düzenlenen özel gösterimlerin ay boyunca her Perşembe günü devam edeceği belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327