Durdubaş’dan Kozludere Köprüsü Açıklaması

Zonguldak İl Genel Meclis Başkanı Vacit Durdubaş, 5 Haziran 2014 tarihinde yaşanan sel felaketinde çöken Kozludere Köprüsü’yle ilgili olarak açıklamada bulundu.Devrek ile Komşular, Çolakpehlivan, Bakırcılar, Oğuzhan ve Yazıcıoğlu Köylerinin...

Durdubaş’dan Kozludere Köprüsü Açıklaması
Zonguldak İl Genel Meclis Başkanı Vacit Durdubaş, 5 Haziran 2014 tarihinde yaşanan sel felaketinde çöken Kozludere Köprüsü’yle ilgili olarak açıklamada bulundu.
Devrek ile Komşular, Çolakpehlivan, Bakırcılar, Oğuzhan ve Yazıcıoğlu Köylerinin bağlantısını sağlayan grup yolu üzerindeki Kozludere Köprüsü’nün zemin etüd çalışmasının tamamlandığın belirten İl Genel Meclis Başkanı Vacit Durdubaş, etüd çalışmalarına göre köprünün projesinin yapılacağını ve ihaleye çıkacağını, belirtti.
Köprünün projesinin Karayolları Genel Müdürlüğünce yapılacağını belirten Başkan Durdubaş, söz konusu grup köylerinin bu sıkıntılarının bir an önce giderilmesi için çalıştıklarını da ifade etti. Başkan Durdubaş konuyla ilişkin olarak şunları söyledi;
“Sel nedeniyle çöken Komşular Grup yolu üzerindeki Kozludere Köprüsünün yeniden yapılması için etüd çalışması tamamlandı, proje aşaması sürüyor. Proje tamamlandığında köprünün yapılı için Karayolları ihaleye çıkacak.Bir iki ay içinde de bu sorunu çözmüş olacağız.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327