Duygu Çetinkaya Mustafa Erdoğan ile aşk iddialarını yalanladı

Mustafa Erdoğan'la adı aş dedikodularına karışan Duygu Çetinkya aramızda aşk yok ama ilerde ne olcağını bilemem dedi. Cihangir'de baş başa kahve içen ikilinin aşkları gerçek olacak mı merak konusu oldu.

Duygu Çetinkaya Mustafa Erdoğan ile aşk iddialarını yalanladı

Çapkınlıklarıyla anılan Mustafa Erdoğan gönlünü Survivor Duygu Çetinkaya'ya kaptırdı iddiaları Söylemezsem Olmaz programında Duygu Çetinkaya tarafından net bir dille yalanlandı.

Gülben Ergen'den ayrıldıktan sonra adı bir çok isimle anılan Mustafa Erdoğan'ın Survivor yarışmasını asi kızı Duygu Çetinkaya ile görüntülenmesi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Gülben Ergen’in Erhan Çelik’le evlenmesinden kısa süre sonra, eski eşi Mustafa Erdoğan da adını ‘Survivor’ yarışmasıyla duyuran Duygu Çetinkaya ile objektife yakalandı.

Milliyet'te yer alan habere göre, Özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Mustafa Erdoğan, Duygu Çetinkaya ile Cihangir’de kahve keyfi yaptı. Flaşlar patlayınca bir an tedirgin olan ikili, göz göze gelince gülmeye başladı.

Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Duygu Çetinkaya, hakkındaki iddialara canlı yayında cevap verdi.

Çetinkaya'nın açıklamaları şöyle;

Mustafa Erdoğan'la aşk iddialarını yalanladı!

Mustafa Erdoğan'ın hayatında biri de olabilir; o yüzden söyleyeceklerimin yanlış bir yere gitmesini istemem. Oturdum bir kahvelerini içtim. İlerleyen dönemlerde neler olur bilmiyorum ama şu an iddia edildiği gibi bir durum söz konusu değil.Mustafa Erdoğan ile tanışıyorduk ama ilk defa aynı yerde birlikte oturduk. Ben de bekarım, o da bekar. Masada yakın bir arkadaşım daha vardı. Dikkat edilecek olursa gayet rahattık. İstanbul'un göbeğindeki en gözde mekanlardan birinde, gazetecileri gördükten sonra kalkıp gitsek abes olurdu. Gazetecilerden de rica ettim; dedim ki "Özel bir durum olsa İstanbul'un göbeğinde buluşmayız." Mustafa Bey ile yeni projeler üzerine konuştuk, güzel bir sohbet oldu. Bütün arkadaşlarımın başına geliyor bu. Şu an kendimi ifade edemeseydim yarın hakkımda başka haberler çıkacaktı. Mustafa Bey ile aramızda ne olacağını bilemem, şu an aramızda bir şey yok, Mustafa Bey arkadaşım. Yarın bir gün belki bir şey olur aramızda.  

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327