Duygun Yarsuvat ''Ali Dürüst’e teklifimi yaptım''

Galatasaray kulübünde bu ay yapılacak olan başkanlık seçiminde aday olan Duygun Yarsuvan seçim ve palanları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Duygun Yarsuvat ''Ali Dürüst’e teklifimi yaptım''

Sarı-kırmızı kulübün başkan adaylarından olan Duygun Yarsuvat, kulüp televizyonuna açıklamalrda bulundu.

Yarsuvat, Cesare Prandelli'den Fatih Terim'e  tüm teknik kadroda kim varsa onlar hakkında ve bir çok konuya değinerek hepsine açıklık geitirdi.

Duygun Yarsuvat, Galatasaray’ın geleceğindeki projelerini anlattı.

''Değişiklik düşünmüyorum''

Sarı-kırmızılı başkan adaylarından Duygun Yarsuvat, Galatasaray’daki birlik ortamının güçlenmesi gerektiğini ifade ederek, “Barış ortamının güçlenmesi için aday oldum. Tüzüğün 27. maddesi çok açık. Ben olsam da olmasam da 15 Mayıs’ta yeni seçim yapılır. Abdurrahim Albayrak’ı tercih etmemin sebebi, Galatasaray sevgisiyle yaşayan, yatıp kalkan biri. Ali Dürüst’e teklifimi yaptım. Cevap olarak düşünmek istediğini söylediler. Gelirlerse Galatasaray’a faydalı olurlar. Göreve geldiğim zaman ilk icraatım mali ve idare portföyü önüme koymak olacak. Benim görevim 2015’in Mayıs ayında biter. Herkese söylüyorum. Şimdiden gerekli hazırlıkları yapın. Ne teknik kadroda ne futbolcu kadrosunda bir değişiklik düşünmüyorum. Feldkamp’ı, Rijkaard’ı, Lucescu’yu yedik. Ne yazık ki birçok teknik adam harcadık. Ocak ayında yapılacak transferde takıma yararlı bir futbolcu alamazsınız” dedi.

Galatasaray’dan olaylı bir şekilde ayrılan Fatih Terim hakkında da önemli açıklamalar yapan Yarsuvat, Terim’in takımdan ayrılmasını hiçbir zaman istemediklerini söyledi.

''Galatasaray için şahin olurum''

Sarı-kırmızılı camiaya verdiği değeri dile getiren Duygun Yarsuvat, “Kurumlar, parmağını gözüne sokar gibi kulübün aleyhine bir harekette olurlarsa, Galatasaray için şahin olurum” açıklamasını yaptı. 


Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327