Düzce Tso’dan Düzce Meslek Yüksekokulu Ziyareti

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tekstil gurubu Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ettiler.Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tekstil grubundan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Eğilmez, Ömer Hacıislamoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Yalçın Balaban ve...

Düzce Tso’dan Düzce Meslek Yüksekokulu Ziyareti
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tekstil gurubu Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ettiler.
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tekstil grubundan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hayati Eğilmez, Ömer Hacıislamoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Yalçın Balaban ve Meslek Komitesi Başkanı Dursun Mutaf Düzce Meslek Yüksek Okulu Tekstil-Giyim Teknolojisi Bölümünü ziyaret ettiler.
Toplantıda, Moda, tasarım, stilist, iç giyim, konfeksiyon, brode, kopanaki branşlarında talep analizi yapılması, işyerleri ziyaretleri, yerinde eğitim ve ara eleman konuları görüşüldü.
Düzce’de en yüksek istihdamı olan tekstilin kalıcı hale getirilmesi için yapılacak olan çalışmaların devamı için Düzce Meslek Yüksek Okulu ilgililerini Düzce TSO komite çalışmalarına davet ettiler.
Toplantıya Düzce Meslek Yüksek Okulu Tekstil-Giyim Teknolojisi Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Filiz Dursun, Öğr.Gör. Çiğdem Dursun Çalışkan ve İnş. Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ayhan Şamandar katıldılar.
Toplantı sonrası Düzce Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd.Doç. Dr. Ömer Sivrikaya ziyaret edilerek toplantının konusu hakkında bilgi veridi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327