Edremit Fotoğraf Kulübü Büyüdü

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Özcan Şimşek’in öncülüğünde oluşturulan Fotoğraf Kulübü kısa sürede büyüdü. 600 üyeye ulaştıklarını anlatan Şimşek, haftalık bilgilendirme toplantılarının ilgi gördüğünü söyledi.Edremit...

Edremit Fotoğraf Kulübü Büyüdü
Balıkesir’in Edremit ilçesinde, Özcan Şimşek’in öncülüğünde oluşturulan Fotoğraf Kulübü kısa sürede büyüdü. 600 üyeye ulaştıklarını anlatan Şimşek, haftalık bilgilendirme toplantılarının ilgi gördüğünü söyledi.
Edremit Fotoğraf Kulübü, (Edfok) kuruluşunun birinci yılında 600 üyeye ulaştı. Üyeleri için fotoğraf yarışmaları düzenleyen kulüp, ücretsiz fotoğraf eğitimleri de tertipliyor. Bir yılda güzel işler başardıklarını anlatan Başkan Özcan Şimşek, “Haftalık bilgilendirme toplantıları düzenliyoruz. Bu toplantılarda arkadaşlarımızın fotoğraf çekimi ile ilgili sorularını cevaplandırıyoruz. Körfezde düzenlenen Mysia 2014 Uluslararası Havacılık Festivali” için de fotoğraf yarışması düzenledik. Başarılı olan arkadaşımız körfezde uçak gezisi ile ödüllendirilecek. Kulübümüze daha çok katılım bekliyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327