Edremit Türk Müziği Konservatuar Derneği Kış Konseri Yapıldı

Balıkesir’in Edremit İlçesinde Edremit Türk Müziği Konservatuar Derneği TSM Korusunun hazırladığı konser büyük bir beğeni ile izlendi.Edremit Türk Müziği Konservatuar Derneği korosunun hazırladığı 2015 Kış Konseri Şükrü Tunar...

Edremit Türk Müziği Konservatuar Derneği Kış Konseri Yapıldı
Balıkesir’in Edremit İlçesinde Edremit Türk Müziği Konservatuar Derneği TSM Korusunun hazırladığı konser büyük bir beğeni ile izlendi.
Edremit Türk Müziği Konservatuar Derneği korosunun hazırladığı 2015 Kış Konseri Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Şef Hasan Metin Pınarbaşı yönetiminde ki Türk Halk Müziği korosu iki bölüm halinde toplam 24 eser seslendirdi. Konsere Edremit Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş, İlhan Yazar, CHP Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün, Belediye Meclis Üyeleri Ali Yılmaz Diker ve Coşkun Taşkın ile çok sayıda vatandaş katıldı. Konser sonunda Belediye Meclis Üyesi Ali Yılmaz Diker koro şefi Pınarbaşı’na kutlayarak çiçek takdim etti. İlginin yoğun olduğu konserin izleyicileri koro üyelerini, saz ekibini ve Şef Metin Pınarbaşı’yı ayakta alkışladılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327