Edremit’te Başsavcı’dan Halk Eğitim Merkezi Ziyareti

Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Şenol Taşkale, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Damar’ı makamında ziyaret etti.Adli olayların yoğunluğundan fırsat buldukça da ziyaretlere de zaman ayırmaya çalışan Taşkale, Damar ile Halk Eğitimi Merkezi’nin...

Edremit’te Başsavcı’dan Halk Eğitim Merkezi Ziyareti
Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Şenol Taşkale, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Damar’ı makamında ziyaret etti.
Adli olayların yoğunluğundan fırsat buldukça da ziyaretlere de zaman ayırmaya çalışan Taşkale, Damar ile Halk Eğitimi Merkezi’nin çalışmaları konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Merkez Müdürü İsmail Damar, "Başsavcımız ziyaretiyle bizleri onurlandırmıştır. Ziyareti sırasında kendisine kurum olarak yürüttüğümüz çalışmalar hakkında bilgi verme fırsatı bulduk. Merkezimiz tarafından verilen eğitim hizmetlerimizde her zaman destek olacaklarını ve Adliye Sarayı imkanlarından yararlanılabileceğini ifade etmiştir."dedi.
Damar, “Adliye salonunun kurs hizmetlerimizde kullanılabilecek olması hizmetlerimizin daha geniş kitlelere ulaştırılması noktasında kurumumuzu son derece rahatlatacaktır. Kurumlar arası dayanışmanın son derece güzel bir göstergesidir. Eğitim alanında güzel bir işbirliği olacaktır. Kendisine verdiği desteklerinden ve nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.
Başsavcı Taşkale ziyaret sonrası çıkışında Halk Eğitimi Merkezi’nin tarihi hizmet binasına hayran kalırken bina hakkında da bilgi aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327