Edremit’te Lise Özel Sınıf Başvuruları Başlıyor

Balıkesir’in Edremit ilçesinde ilköğretim okullarından mezun olan özel sınıf öğrencileri için ilçe genelindeki 7 okulda özel sınıf açılıyor.İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcılarından Vedat Kaya, konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede,...

Edremit’te Lise Özel Sınıf Başvuruları Başlıyor
Balıkesir’in Edremit ilçesinde ilköğretim okullarından mezun olan özel sınıf öğrencileri için ilçe genelindeki 7 okulda özel sınıf açılıyor.
İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcılarından Vedat Kaya, konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede, “İlçe genelinde toplam 7 okulumuzda özel sınıf açıyoruz. Bu okullar; Edremit Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Edremit Fatih Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Altınoluk Niyazi Erol Meslek ve Teknik Eğitim Merkezi, Edremit Anadolu İmam Hatip Lisesi, Edremit Körfez Anadolu Lisesi, Altınoluk Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi. Velilerimiz bir dilekçe ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 1 Eylül 2014 Pazartesi gününden itibaren başvurabilirler. Bu Başvurular öğrencilerin özür dereceleri ve adresleri dikkate alınarak bu okullardan birisine yerleştirilecekler” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327