Efsane Otomobiller Optimum’da

Üretim tarihleri yıllar öncesine dayansa da tasarımlarının göz alıcılığı ve zamana direnen sağlamlıklarıyla her zaman hayranlık uyandıran klasik otomobiller, Adana Optimum Outlet AVM ziyaretçileriyle buluşacak.Adana’daki klasik otomobil...

Efsane Otomobiller Optimum’da
Üretim tarihleri yıllar öncesine dayansa da tasarımlarının göz alıcılığı ve zamana direnen sağlamlıklarıyla her zaman hayranlık uyandıran klasik otomobiller, Adana Optimum Outlet AVM ziyaretçileriyle buluşacak.
Adana’daki klasik otomobil koleksiyonerleri ve Kayseri’den gelecek grubun da katkısıyla açılacak “Eskimeyen Klasikler Sergisi” 11 Ekim Cumartesi ve 12 Ekim Pazar günü gezilebilecek. Sergide; bir zamanlar yollara, şimdi ise yıllara meydan okuyan en eskisi 1930, en yenisi ise 1977 model olan otomobiller Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde klasik otomobil tutkunlarının ve merak edenlerin ziyaretine açık olacak.
Hiçbir şekilde modifiye edilmemiş Chevrolet, Mustang, Camaro, Buick, Corvette, Pontiac, Ford, İmpala gibi efsane markaların orijinal modelleri, AVM içinde ve girişteki açık alanda sergilenecek. Araç sahiplerinin de ilgilenenlere bilgiler vereceği sergide yer alan ve dönemlerinin en gözde araçları olan otomobiller, ziyaretçilerini adeta zaman tünelinde yolculuğa çıkaracak.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327