Eğitim Anadolu Lisesi’nde Devam Edecek

Pazarlar Çok Programlı Anadolu Lisesi binalarındaki güçlendirme çalışmaları sebebiyle eğitimin, Pazarlar Anadolu Lisesinde devam edeceği bildirildi.19 Mayıs 2011 tarihinde 5.8 şiddetindeki depremde hasar gören Pazarlar Çok Programlı Anadolu...

Eğitim Anadolu Lisesi’nde Devam Edecek
Pazarlar Çok Programlı Anadolu Lisesi binalarındaki güçlendirme çalışmaları sebebiyle eğitimin, Pazarlar Anadolu Lisesinde devam edeceği bildirildi.
19 Mayıs 2011 tarihinde 5.8 şiddetindeki depremde hasar gören Pazarlar Çok Programlı Anadolu Lisesi binasındaki güçlendirme çalışmalarına bu ay içinde başlanıyor.
Bu konuda açıklama yapan Pazarlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Sevgi, “19 Mayıs depremin de hasar gören Pazarlar Çok Programlı Anadolu Lisesi binasına güçlendirme çalışmaları yapılacaktır. İl özel İdaresi tarafından ihalesi yapıldı. Güçlendirme çalışması bu ay başlanacak. Pazarlar Çok Programlı Anadolu Lisesini boşaltıyoruz. 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Anadolu Lisesinde devam edecek” dedi.
Ayrıca Anadolu Lisesinin şehir merkezine uzak olması sebebiyle öğrencilerin mağduriyetinin giderileceği bildirildi.(MB-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327