Eğitim Başlangıcı Öncesi Okul Yolları Asflatlanıyor

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi’nin 2014-2015 eğitim öğretim yılı öncesi okul çevrelerinde de yol yapım ve asfaltlama çalışmalarının devam ettiği bildirildi.Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri okullar eğitim...

Eğitim Başlangıcı Öncesi Okul Yolları Asflatlanıyor
Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi’nin 2014-2015 eğitim öğretim yılı öncesi okul çevrelerinde de yol yapım ve asfaltlama çalışmalarının devam ettiği bildirildi.
Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri okullar eğitim öğretime başlamadan önce Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi üzerinde yer alan Yaşar Öncan İlköğretim Okulu çevresindeki sokak ve caddelerde asfalt çalışması yaparak, hem öğrencilerin rahat dolaşımını, hem de okul çevresinin güzel bir görünüme kavuşmasını sağladı.
Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; asfalt çalışmalarını yerinde denetleyerek, burada yaptığı açıklamada, “Yeşilyurtlu hemşerilerimizin rahatı, memnuniyeti için çalışıyoruz. Ders yılı öncesi okullarımızın çevresinde bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz. Yeşilyurt Belediyesi olarak okullarımıza desteğimiz her zaman sürecektir. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda eğitim ve öğrenimini gerçekleştirmeleri en büyük arzumuzdur. Bu nedenle Yaşar Öncan İlköğretim Okulu çevresindeki fiziki şartların düzgün hale gelmesi için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz gereken çalışmaları yapıyor. Eğitim kurumlarımızın her zaman yanındayız, imkânlarımız ölçüsünde desteklerimiz devam edecektir. Genç nesillerimizin kaliteli uygun ortamlarda eğitim görmeleri önceliğimiz olacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327