Eğitim-sen’den Sempozyum Daveti

Eğitim Sen tarafından gerçekleştirilecek olan “Kapitalizm ve Paternalizm Kıskacında Çocuk” konulu uluslararası sempozyuma ilgi duyan herkesin katılabileceği bildirildi.Eğitim-Sen Şube Başkanı Tarık Kaya yaptığı açıklamada, “29-30...

Eğitim-sen’den Sempozyum Daveti
Eğitim Sen tarafından gerçekleştirilecek olan “Kapitalizm ve Paternalizm Kıskacında Çocuk” konulu uluslararası sempozyuma ilgi duyan herkesin katılabileceği bildirildi.
Eğitim-Sen Şube Başkanı Tarık Kaya yaptığı açıklamada, “29-30 Kasım 2014 tarihleri arasında Sendikamız Eğitim Sen tarafından gerçekleştirilecek olan “Kapitalizm ve Paternalizm Kıskacında Çocuk” konulu uluslararası sempozyumumuzda Türkiye’de çocuklara ilişkin alternatif politika arayışı üzerinde tartışmalar gerçekleştirilecektir. Bu sempozyumuz çocuklarımızın geleceğimiz olduğundan hareketle tüm Malatyada yaşayan herkese açık şekilde yapılacaktır. Bu anlamda ve kapsamda yapılan tüm ülkemiz için bir ilk özelliği taşıyan sempozyumumuz Malatya’da yapılması anlamında da tarihi bir değer ve önemdedir. Malatya’da yaşayan ve bu konulara ilgi duyan tüm halkımızı sempozyumuza davet ediyoruz. Sempozyumumuz 29 Kasım Cumartesi günü saat:9.00’da DoubleTree by Hilton Otelinde yapılacaktır” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327