Elazığ’daki Cinayetin Ardından

Elazığ’da bir ağacın altında cesedi bulunan şahsın, yapılan otopsisinde av tüfeğiyle yüzünden vurularak öldürüldüğü belirlendi.Edinilen bilgilere göre olay, dün sabah merkez Harput ile Yıldızbağları Mahallesi arasında bulunan dağlık...

Elazığ’daki Cinayetin Ardından
Elazığ’da bir ağacın altında cesedi bulunan şahsın, yapılan otopsisinde av tüfeğiyle yüzünden vurularak öldürüldüğü belirlendi.
Edinilen bilgilere göre olay, dün sabah merkez Harput ile Yıldızbağları Mahallesi arasında bulunan dağlık ve ağaçlık alanda meydana gelmişti. 112 acil yardım hattına gelen ihbar üzerine olay yerine giden sağlık ekipleri şahsın yüzünden vurularak öldürüldüğünü görmesi üzerine emniyet güçlerine haber vermişti. Olay yerine gelen polis ve jandarma ekipleri ile adli tıp uzmanının incelemesinin ardından 34 yaşındaki Murat Kama olduğu belirlenen şahsın cesedi otopsi için Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılmıştı.
Olay yerinde cinayetin işlenebileceği suç aleti bulunamaması üzerine nasıl öldürüldüğü belirlenemeyen Kama’nın kesin ölüm nedeni otopside ortaya çıktı. Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde alkollü bir mekan işlettiği öğrenilen Kama’nın otopsisinde yüzünden tüfekle vurularak öldürülüğü çıkan saçmalarla belirlendi.
Jandarma ekipleri cinayet şüphelisi veya şüphelilerini yakalamak için çalışmalara başladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327