Eleşkirt Belediyesi’nden Parke Taşı Döşeme Çalişmasi

AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Eleşkirt Belediyesi tarafından ara sokaklarda başlatılan parke taşı döşeme çalışması hummalı bir şekilde devam ediyor.Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, 6...

Eleşkirt Belediyesi’nden Parke Taşı Döşeme Çalişmasi
AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Eleşkirt Belediyesi tarafından ara sokaklarda başlatılan parke taşı döşeme çalışması hummalı bir şekilde devam ediyor.
Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, 6 sokağın parke taşı ile döşeneceğini söyledi. 6 sokağı kullanan binlerce vatandaşın ilkbahar ve sonbahar aylarındaki mağduriyetlerinin dayanılır gibi olmadığını ifade eden Sarı, bu çileye son vermek için harekete geçtiklerini söyledi. Sarı, “Seçim bittiği gün yarış bitmiştir ve herkes arkadaşımdır, dostumdur, kardeşimdir anlayışıyla hareket ettim. Bana oy verdi vermedi hesabı içerisinde olmadım olmamda. İlçenin yeniden imar atağına başlaması için belediyemizin bütün imkanlarını tüm vatandaşların hizmetine sunmaya başladık. Bu konuda çok olumlu tepkiler aldık. İlçe halkına ‘Botanik Bahçe Projesi’nin bittiğini müjdelemek istiyorum. Projemize bakanlıktan destek sözü almış bulunuyorum. Belediye Kültür Merkezi ile eski jandarma yerinde Belediye Konuk Evi ve aile çay bahçesi yapılacağı müjdesini de veriyorum. Allah’ın izniyle bu yıl içerisinde projelerimizin hukuki prosedürlerini bitirerek çalışmalara başlamayı hedefliyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327