Emin Çinar, En Başarılı Vekiller Listesinde Yer Aldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, “Yılın En Başarılı Milletvekilleri” arasında yer aldı.ORC (Objective Research Center) Araştırma Merkezi tarafından 7-14 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan anketle Milletvekillerinin...

Emin Çinar, En Başarılı Vekiller Listesinde Yer Aldı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, “Yılın En Başarılı Milletvekilleri” arasında yer aldı.
ORC (Objective Research Center) Araştırma Merkezi tarafından 7-14 Ekim 2014 tarihleri arasında yapılan anketle Milletvekillerinin performansı ölçüldü. ORC Anket Şirketi, 13 bin 900 kişiye yaşadığı şehirlerin Milletvekili olan isimlerin yazılı olduğu bir kart vererek, başarılı buldukları isimleri seçmeleri istendi. Yapılan ankette, meclisteki koltuk sayılarıyla doğru orantılı olarak AK Parti’nin en başarılı 20 milletvekili, CHP’nin en başarılı 10 milletvekili, MHP’nin ise en başarılı 6 milletvekili belirlendi. Yapılan anket sonuncuna göre, “Yılın Başarılı Milletvekilleri” listesinde MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar’da yer aldı. Çınar, MHP Milletvekilleri arasında yüzde 52,8 başarı oranıyla MHP’nin en başarılı dördüncü milletvekili seçildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327