Emin Yalçın; "kalbim Nazilli İçin Atacak"

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Nazilli Belediyespor’un yeni transferi Emin Yalın, "Kalbim Nazilli için atacak" dedi.Play-off paralosıyla ikinci yarıya başlayan Nazilli Belediyespor’da Fatih Gültekin ve Yasin Yener’den sonra...

Emin Yalçın;
Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Nazilli Belediyespor’un yeni transferi Emin Yalın, "Kalbim Nazilli için atacak" dedi.
Play-off paralosıyla ikinci yarıya başlayan Nazilli Belediyespor’da Fatih Gültekin ve Yasin Yener’den sonra Batman Petrolspor’dan Emin Yalın’la da 1,5 yıllık anlaşma sağlandı. Frikik vuruşlarındaki başarısı nedeniyle kendisine ’Ronaldo Emin’ lakabı takılan Emin Yalın, Nazilli Belediyespor’a transfer olmaktan mutlu olduğunu belirtti. Takımının hedefleri doğrultusunda çalışacağını ifade eden Yalın, "Nazilli Belediyespor’dan teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettim. Orta saha oyuncusuyum ama gol ataklarında da etkili oluyorum. Seri olmayı ve çalım atmayı seviyorum. Her futbolcu gibi eksiklerim var ama takımımla beraber çalışarak elbette bu eksikliklerimi giderebilirim" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327