Emniyet, Dolandırıcılık Olaylarına Karşı Uyardı

Samsun’un Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli polisleri vatandaşları dolandırıcılık olaylarına karşı uyardı.Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri Çarşamba Tarihi Köprüsü üzerinde...

Emniyet, Dolandırıcılık Olaylarına Karşı Uyardı
Samsun’un Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli polisleri vatandaşları dolandırıcılık olaylarına karşı uyardı.
Çarşamba İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği ekipleri Çarşamba Tarihi Köprüsü üzerinde kontör ve diğer dolandırıcılıklara karşı vatandaşlara uyarı broşürü dağıttı, bilgilendirmelerde bulundu.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Feyzullah İlker Serdar, "Toplum destekli polislerimiz ilçemizde mutat zamanlarda daha önceden de böylesi uygulamalarla vatandaşlarımızı bilgilendirdi. Bugün ilçemizin haftası olmasından da kaynaklanarak geçtiğimiz ay ilçemizde 25 bin TL’lik bir dolandırıcılık olayını son anda engellemeyi başarmıştık. Bunun gibi ‘kontör ve hesabınız, hattınız terör örgütlerinin eline geçti, savcıyız, polisiz’ diyerek arayıp dolandırıcılık yapanlara karşı dikkatli olmaları için broşürler dağıttık, bilgilendirmelerde bulunduk" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327