Emniyet Kavşağında Yeni Düzenleme

Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde bulunan kavşak yeniden düzenlenerek trafik akışı açısından daha güvenli bir hale getirildi.Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe genelinde trafiğin hem yayalar hem de araçlar için daha emniyetli...

Emniyet Kavşağında Yeni Düzenleme
Bozüyük İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde bulunan kavşak yeniden düzenlenerek trafik akışı açısından daha güvenli bir hale getirildi.
Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe genelinde trafiğin hem yayalar hem de araçlar için daha emniyetli bir hale gelmesi amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde kavşak düzenlemesi yapıldı. Yapılan düzenlemeye göre eski sanayiden yapılan ters araç çıkışlarını önlemek ve yol düzenini sağlamak amacıyla emniyet binası önündeki geniş alan orta refüjlerin yaklaşık 15 metre uzatılmasıyla daraltıldı. Yaya geçidi de yapılarak düzenlenen kavşakta trafik akışı rahatlatıldı. Bölgede meydana gelen kazaların en aza indirgenmesi hedeflenerek yapılan çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanarak kavşak vatandaşların kullanımına sunuldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327